Start Akcje SU
Działania samorządu
Pomoc dla dzieci z Nepalu

Na początku lutego Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku i Starostwo Powiatowe w Płocku zaprosili naszą szkołę do spontanicznej akcji zbiórki sprzętu sportowego i przyborów szkolnych dla szkoły w Nepalu.

W związku z tym  Samorząd Uczniowski zwrócił się do wszystkich uczniów i ich rodziców z gorącą prośbą o wsparcie wspólnej akcji charytatywnej i przekazanie sprzętu sportowego.

Więcej…
 
Walentynki 2016

W ostatnią środę, 17 lutego 2016 r. z kilkudniowym opóźnieniem świętowaliśmy w naszej szkole Walentynki. Jak zwykle organizacją tego dnia zajął się Samorząd Uczniowski. Zorganizowano pocztę walentynkową, za pośrednictwem której każdy mógł przekazać walentynkę wybranej osobie. W sumie członkowie SU dostarczyli kilkaset walentynek w najróżniejszej formie. Były tradycyjne kartki, serduszka, laurki, ale też lizaki, czekoladki,, pierniki, własnoręcznie pieczone ciasteczka. Wszystko w kształcie serduszek lub z ich motywami.

Więcej…
 
Konkurs na ozdobę świąteczną

W związku ze Świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na Najładniejszą Ozdobę Świąteczną. Zgłosiło się do niego 16 uczniów z klas I-VI. Specjalnie powołana komisja  miała nie lada problem, by wyłonić zwycięzców, bowiem wszystkie prace były niezwykle piękne. Sugerując się jednak zgodnością pracy z tematem, estetyką i oryginalnością jej  wykonania nagrodziła troje uczestników konkursu:

Więcej…
 
Góra Grosza 2015

Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole tradycyjnie już  odbyło się wielkie usypywanie Góry Grosza. Koordynacją akcji zajął się jak zwykle Samorząd Uczniowski.

Więcej…
 
7 stycznia rusza w naszej szkole WOŚP !

Zachęcamy wszystkich chętnych uczniów, ich rodziców i nauczycieli  do przekazywania naszym wolontariuszom datków na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Ponadto 8 stycznia (piątek) zapraszamy do udziału w szkolej zabawie fantowej, dochód z której w całości przeznaczymy na WOŚP.

W imieniu GOK-u Multiosada w Małej Wsi zapraszamy także  na koncert finałowy WOŚP, który odbędzie się w Małej Wsi na  Hali Sportowej 10 stycznia 2016.

Samorząd Uczniowski

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Komitet Rodzicielski

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images