Start Klub Bezpiecznego Puchatka
Klub Bezpiecznego Puchatka
CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNI!

Pierwszoklasiści począwszy od początku roku szkolnego uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, którego celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci rozpoczynających naukę w szkole oraz edukacja rodziców w zakresie ochrony dzieci przed zagrożeniami. W związku z udziałem w programie w grudniu 2016 r. uczniowie przystąpili do Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Bezpieczeństwie udostępnionego na stronie internetowej programu, a szkoła nabyła prawo do posługiwania się Certyfikatem „Akademii Bezpiecznego Puchatka”, potwierdzającym udział w programie. Wiadomości i umiejętności zdobyte podczas realizacji programu były utrwalane w bieżącej pracy z uczniami. Stojąc u progu wakacji dzieci przypomniały sobie, czego nauczyły się podczas zajęć, a w szczególności jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, w domu, w czasie zabawy i korzystania z Internetu. Razem z Puchatkiem życzymy udanych wakacji!

 
Akademia Bezpiecznego Puchatka

„Akademia Bezpiecznego Puchatka” to program edukacyjny, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych. Skierowany jest do klas I szkół podstawowych na terenie całej Polski. Przekazywana jest dzieciom wiedza o tym, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole i w domu; jak postępować w razie zaistnienia niebezpieczeństwa oraz  jak ich unikać.  Program jest rozbudowany o materiały związane z przydatną dla dzieci tematyką efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności.

Więcej…
 
Klub Bezpiecznego Puchatka

Uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły biorą udział w programie edukacyjnym „Klub Bezpiecznego Puchatka”. Celem tego programu jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają swoją naukę w szkole oraz edukacja rodziców w zakresie ochrony dzieci przed zagrożeniami.

Więcej…
 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Rada Rodziców

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images