Start Informacje, komunikaty
Informacje, komunikaty
POCZYTAJ MI MAMO, POCZYTAJ MI TATO… PDF Drukuj Email

2 października biblioteka szkolna rozpoczęła roczną akcję głośnego czytania dzieciom w szkole.

Takie „GŁOŚNE CZYTANIE W STREFIE CISZY” odbywa się codziennie podczas dużych przerw w czytelni bibliotecznej, a lektorami są nauczyciele i dziewczęta z grupy WOLUMINKI. Zależy nam bardzo na tym, by w to czytelnicze edukowanie naszych wspólnych pociech włączyli się też rodzice ( trzy odważne mamy już wpisały się w grafik!)

W związku z tym apelujemy: wszystkich, którzy chcą zabawić się w bycie lektorami a przy tym sprawić odrobinę radości i przenieść w świat bajek i wierszyków naszych milusińskich, prosimy o wpisywanie się w  listopadowy (jak na razie…) grafik. Zamieszczony on jest w szkole na dolnym korytarzu oraz na tablicy bibliotecznej. Można też po prostu skontaktować się w tej sprawie z nauczycielem bibliotekarzem.

BIBLIOTEKA I DZIECI… CZEKAJĄ!

 
Akcja "Pomóż i Ty" PDF Drukuj Email

Trwa kolejna edycja prowadzonej przez bibliotekę akcji charytatywnej będącej odpowiedzią na coroczny apel fundacji „Pomóż i Ty” wspierającej specjalistyczne leczenie dzieci i młodzieży. W tym roku zbieramy pieniądze dla cierpiącego od urodzenia  na  mózgowe porażenie dziecięce 17-letniego Kamila. Ten chłopiec każdego dnia stawia czoła nowym wyzwaniom, dlatego oprócz systematycznej rehabilitacji potrzebuje zakupu sprzętu do edukacji i obsługi komputera za pomocą ruchów gałek ocznych „PCEey Go”.

Kupując zakładkę- cegiełkę – pomagasz Kamilowi, by jego życie było choć trochę podobne do Twojego…

 
Konkurs

Trwa Biblioteczny Konkurs Wiedzy Ogólnej o tytuł Omnibusa Szkoły Podstawowej w Podgórzu. Udział biorą w nim wszyscy uczniowie  z klas IV – VI.  Do półfinału weszła 15 najlepszych. Zmierzą się oni jeszcze przed świętami.

 
Kiermasz Email

Przez cały grudzień 2013 roku trwać  będzie kolejna edycja  KIERMASZU TANIEJ KSIĄŻKI „TULISZKI’.  Kupić lub obejrzeć książki będzie można codziennie w czytelni bibliotecznej  (w godzinach pracy biblioteki szkolnej)

 


Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Komitet Rodzicielski

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images