Start Przyjaciele Zippiego
Przyjaciele Zippiego
Zippi, korony, dyplomy i Tort!

19 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy pierwszej podczas klasowej uroczystości przygotowanej przez rodziców otrzymali dyplomy potwierdzające uczestnictwo w Programie Przyjaciele Zippiego, które wręczyła im wychowawczyni Lidia Figurska. Dzieci oczekiwały tego dnia z ogromną niecierpliwością. Podczas spotkania miały okazję do zaprezentowania rodzicom, czego nauczyły się podczas zajęć, podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, – co im się podobało, a co nie, co najbardziej zapamiętały, co było trudne, smutne, a co radosne. Tradycją stało się przygotowanie przez rodziców okolicznościowego tortu, na którym zawsze „zasiada patyczak”.

Więcej…
 
WIELKIE ŚWIĘTOWANIE WŚRÓD PRZYJACIÓŁ ZIPPIEGO

Pierwszoklasiści zakończyli swoją przygodę z sympatycznym patyczakiem Zippim.  Zajęcia zakończyły się „wielkim świętowaniem” z tradycyjnym tortem zorganizowanym przez wychowawcę klasy i rodziców. Uczniowie przygotowali się do tego wydarzenia wykonując samodzielnie okolicznościowe korony. Następnie podczas tzw. ceremonii każde dziecko zaprezentowało, czego nauczyło się podczas zajęć i otrzymało dyplom potwierdzający ukończenie „kursu Przyjaciele Zippiego”.

 
Przyjaciół Zippiego wciąż przybywa…

W zajęciach w ramach realizacji programu „Przyjaciele Zippiego” w bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w latach ubiegłych, uczestniczą uczniowie klasy pierwszej. Program ten został zbudowany na założeniu, że małe dzieci można nauczyć radzenia sobie z problemami i trudnościami, dzięki czemu będą one lepiej funkcjonować w młodości i w życiu dorosłym, korzystając z nabytych umiejętności.

Więcej…
 
Przyjaciele Zippiego w naszej szkole

W bieżącym roku szkolnym do grona Przyjaciół Zippiego w naszej szkole dołączyli tegoroczni pierwszoklasiści. „Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego, który pomaga małym dzieciom doskonalić umiejętności społeczne, komunikacyjne i emocjonalne, uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu.

Więcej…
 
„Przyjaciele Zippiego”

Uczniowie klasy pierwszej przystępując do realizacji Programu „Przyjaciele Zippiego” dołączyli do bardzo szerokiego grona przyjaciół tego sympatycznego patyczaka. Podczas zajęć, które odbywają się w wymiarze jednej godziny tygodniowo, poznają kolejne przygody Przyjaciół Zippiego i jednocześnie uczą się jak dobrze funkcjonować w grupie, nawiązywać przyjaźnie, jak radzić sobie z różnymi problemami i trudnościami. Rozwijają w ten sposób swoje umiejętności społeczne,  komunikacyjne i emocjonalne.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Rada Rodziców

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images