Start Cudze chwalimy ...
Cudze chwalimy...
Spotkanie z Kopciuszkiem w Teatrze Dramatycznym w Płocku

04.10.2017 r. uczniowie klas I, II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami w ramach zajęć edukacyjnych wyruszyli autokarem do Teatru Dramatycznego w Płocku. Obejrzeliśmy spektakl pt. „Kopciuszek” na motywach baśni Braci Grimm. Dla większości uczestników wyjazdu był to pierwszy pobyt w teatrze i pierwsze spotkanie z aktorami na scenie.

Więcej…
 
Wycieczka do Zakopanego

Tradycją w Szkole Podstawowej w Podgórzu stały się już kilkudniowe wycieczki organizowane w ostatnich tygodniach roku szkolnego. Tym razem cel podróży został wskazany przez uczniów. Zgodnie z ich decyzją wybraliśmy się w Polskie Tatry.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO SKANSENU W SIERPCU

23.05.2017r. uczniowie klasy II i III uczestniczyli w wycieczce do skansenu w Sierpcu. Zwiedzali zagrody chłopskie z przełomu XIX i XX w., dworek szlachecki oraz kościół drewniany z XVIII w.

Dzieci uczestniczyły w lekcji ,,Od ziarenka do chleba", gdzie miały okazję dowiedzieć się, jakie prace wykonywali ludzie dawniej, aby samodzielnie upiec chleb z własnego zboża.

Więcej…
 
Wyjazdowe mikołajki

W piątek 9 grudnia 2016 r.  klasy IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Podgórzu wraz z wychowawcami wzięły udział w mikołajkowej wycieczce do Płocka. Uczniowie obejrzeli ekranizację pt. "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. Film zabrał ich w niezwykłą podróż, w której było wszystko, co kochają dzieci - ciekawi bohaterowie, tajemnicze postaci i nowi przyjaciele - magiczne, kolorowe ptaki.

Więcej…
 
Wyjazd na basen

W dniu 23.10.2015 roku, w godz. 14.30- 18.30 37 osobowa grupa uczniów kl. II-VI  ze Szkoły  Podstawowej w Podgórzu uczestniczyła w pierwszym z comiesięcznych wyjazdów na basen Podolanka w Płocku. Pod czujnym okiem opiekunów i ratowników zażywali oni  dwugodzinnej kąpieli, jednocześnie doskonaląc swoje techniki pływania...

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Rada Rodziców

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images