Start Co nowego?
Co nowego?
Konkurs "Oszczędna klasa"

W Szkole Podstawowej w Podgórzu uczniowie chętnie odwiedzają szkolny bank - SKO. Można zauważyć pewną zasadę - im młodsze dzieci, tym chętniej oszczędzają. Łatwo to udowodnić. Klasa I w dwóch ostatnich  miesiącach: grudniu i styczniu zdobyła tytuł "Oszczędnej klasy", co oznacza, że dzieci dokonywały systematycznie wpłat na książeczki SKO. Uczniowie zostali wyróżnieni na apelu szkolnym, otrzymali dyplom oraz drobne upominki.

Więcej…
 
Konkurs SKO

Od października tego roku szkolnego działa nasz „szkolny bank”, czyli Szkolna Kasa Oszczędności. Uczniowie wpłacają pieniądze w wyznaczone dni tygodnia, natomiast wypłat mogą dokonywać każdego dnia. Oczywiście, opiekun SKO znów zadbał o to, by oszczędzanie stało się przyjemne, i jak co roku ogłoszony został konkurs o tytuł „Oszczędna klasa”. Uczniowie dobrze znają już reguły konkursu i wiedzą, że nie liczy się jak duża jest kwota którą się wpłaca, a jedynie to, czy oszczędzanie jest systematyczne.

Więcej…
 
Lekcja matematyki

24 listopada w klasie IV Szkoły Podstawowej w Podgórzu odbyła się nietypowa lekcja matematyki. Poprowadziły ją Pani Beata Sieklucka - Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Małej Wsi oraz Pani Małgorzata Brzezińska - doradca klienta BS Mała Wieś.

Więcej…
 
Oszczędna klasa

Klasa IV po raz kolejny otrzymała tytuł „Oszczędna klasa”. Niemal wszyscy uczniowie z tej klasy dokonują systematycznych wpłat na książeczki SKO. Dzięki temu zwyciężyli już po raz 4.


Po podsumowaniu wpłat dokonywanych przez uczniów w marcu ranking klas w przedstawiał się następująco:

 

1 miejsce - klasa IV

2 miejsce – klasa II

3 miejsce – klasa I

4 miejsce – klasa VI

5 miejsce – klasa 0

6 miejsce – klasa III

Nagrodzone osoby to: Ewelina, Jakub A., Wiktor, Mateusz, Oskar, Paweł Sz., Daniel R., Patrycja i Oliwia.

Gratuluję!

Opiekun SKO

 
Szkolny konkurs oszczędzania

Po raz kolejny Opiekun SKO Pani Monika Górka na prośbę uczniów ogłosiła międzyklasowy konkurs o tytuł „Oszczędnej klasy”. Jego celem jest popularyzacja praktyki oszczędzania oraz zachęcenie do członkowstwa w SKO. Konkurs będzie trwał od października 2015 i zakończy się ostatecznie z końcem maja 2016.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Komitet Rodzicielski

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images