Start Jesienne Biegi Przełajowe Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole
Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole PDF Drukuj Email

Dnia 12 października br. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Uczniowie z klasy drugiej i czwartej zaprezentowali przygotowany program słowno – muzyczny. Nie zabrakło szczerych życzeń, podziękowań, piosenek w wykonaniu chóru szkolnego Raz Dwa oraz kwiatów. Po części poważnej przedstawiono kilka dowcipów z życia szkolnego. Panowała miła atmosfera.

Po programie artystycznym głos zabrała dyrektor szkoły Pani Iwona Sobótko, która podziękowała wszystkim za zaangażowanie i trud wkładany w nauczanie i wychowanie. Wręczyła nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody życząc dalszych sukcesów w pracy. Następnie na sali pojawiły się dwa przepyszne torty z najlepszymi życzeniami od rodziców dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, zabrzmiało „Sto lat”. Było bardzo, bardzo słodko…

Do życzeń dołączył również obecny na uroczystości Wójt Gminy – Pan Zygmunt Wojnarowski, który wręczył na ręce pani dyrektor piękny bukiet kwiatów.

Anna Sadkowska, Lidia Figurska

 
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Rada Rodziców

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images