Start Jesienne Biegi Przełajowe VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole stały się już tradycją. Rokrocznie tego dnia organizowane są egzaminy dla uczniów (i nie tylko). 29 września na terenie szkoły uczniowie z klasy V sprawdzali, czy starsi mają utrwaloną tabliczkę mnożenia. Stworzyli 2 Komisje Egzaminacyjne, które podczas przerw na specjalnie przygotowanych stoiskach przepytywały starszych i młodszych uczniów.

W tym dniu szkoła też wyglądała inaczej. Na korytarzach pojawiły się plakaty reklamujące WMTDAY oraz barwne gazetki. Tabliczka mnożenia obecna była wszędzie, nawet na schodach.

 

Ze znajomości tabliczki zostali przepytani wszyscy chętni - uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły. W egzaminie wziął również udział obecny tego dnia w naszej szkole dzielnicowy asp. szt. Zbigniew Wiśniewski. Każdy, kto pomyślnie zdał egzamin otrzymał specjalny certyfikat potwierdzający znajomość tabliczki.

W tym roku został pobity kolejny rekord. W akcji wzięło udział 3885 szkół z Polski oraz 32 krajów świata.

M. Górka

 
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Rada Rodziców

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images