Start Jesienne Biegi Przełajowe Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email

Punktualnie o godz. 8.30, 4 września 2017 r. zabrzmiał pierwszy dzwonek, który zainaugurował rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018. Jak co roku część artystyczna została przygotowana przez uczniów klasy trzeciej. Oficjalną część rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie klasy III przedstawili krótką część artystyczną, która zawierała przedstawienie fragmentu historii Polski i recytacje wierszy.  Utwory muzyczne wykonał szkolny chór. Wszystkich zebranych gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców uroczyście przywitała Pani dyrektor Iwona Sobótko. Odczytała list Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dotyczący m.in. wprowadzenia nowych rozwiązań w systemie edukacji.  Przekazała informacje na temat organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2017/2018 a także wspomniała o przeprowadzonych remontach w okresie wakacyjnym. Potem głos zabrał ksiądz, który złożył życzenia z okazji nowego roku szkolnego, po czym pani dyrektor przedstawiła wychowawców i nauczycieli pracujących w naszej szkole. Na koniec pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej - Panią mgr Bogumiłę Piegat, która przepracowała w naszej szkole 35 lat. W imieniu społeczności szkolnej Panią Bogusię pożegnała pani dyrektor. Swoją przemowę  zakończyła słowami: "Z całego serca dziękujemy Ci za wszystko, co przez te lata pracy uczyniłaś dla nas, naszych uczniów, naszej szkoły i naszego środowiska. Pamiętaj, że emerytura to nie koniec - to początek nowego rozdziału życia, w którym wreszcie znajdziesz czas dla siebie, na realizację swoich marzeń. Życzymy Ci wszystkiego dobrego".

Po skończonej uroczystości uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2017/2018.

A. Brzoza i A. Sadkowska

 
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Rada Rodziców

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images