Start Jesienne Biegi Przełajowe BRYTYJSKA PARA KSIĄŻĘCA WITANA PRZEZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PODGÓRZU
BRYTYJSKA PARA KSIĄŻĘCA WITANA PRZEZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PODGÓRZU PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że w odpowiedzi na zaproszenie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej uczniowie z naszej szkoły 17 lipca 2017r. wzięli udział w uroczystościach powitania Jego Królewskiej Wysokości Williama Księcia Cambridge i Jej Królewskiej Wysokości Catherine Księżnej Cambridge. Spotkanie z książęcą i prezydencką parą miało miejsce  na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego w Warszawie.

 

W poniedziałek o godzinie 15.20 para książęca wraz z prezydentem  Andrzejem Dudą  i jego małżonką Agatą Kornhauser - Dudą  wyszli  z Pałacu Prezydenckiego i udali się na spacer w kierunku Krakowskiego Przedmieścia. Na dziedzińcu z niecierpliwością czekały na nich roześmiane dzieci, wśród których znalazła się 33 osobowa grupa naszych uczniów. Mieliśmy przyjemność rozmawiać, a niektórzy uścisnąć dłoń dostojnym gościom. Szczególne wyróżnienie spotkało Krystiana, który miał zaszczyt wręczyć bukiet kwiatów księżnej Kate, dołączając pozdrowienia i życzenia.

Kolejną atrakcją wizyty w pałacu było zaproszenie nas przez parę prezydencką do  zwiedzania wnętrz Pałacu Prezydenckiego oraz obdarowanie pamiątkowymi upominkami.

Z pewnością wyróżnienie jakie nas spotkało na długo zapadnie w naszej pamięci.

I.Sobótko
B.Ostrowska
A.Brzoza

Zapraszamy do obejrzenia transmisji wizyty od powitania do spaceru na Krakowskie Przedmieście

https://www.youtube.com/watch?v=CryrEB9kCd4&feature=youtu.be

 
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Rada Rodziców

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Projekty

No images