Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
„Czarodziejska batuta”

8 czerwca 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i II wraz ze swoimi wychowawczyniami uczestniczyli w widowisku muzyczno - tanecznym „Czarodziejska batuta” w wykonaniu Płockiej Orkiestry Symfonicznej im. Witolda Lutosławskiego w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku.

Więcej…
 
Nocka w szkole’ 2017

W dniach 09 – 10 czerwca 2017r. uczniowie klas I - VI (24 osoby) wraz z opiekunkami – Panią Agnieszką Brzozą i Panią Renatą Piliczewską spotkali się o godzinie 17:00 w naszej szkole, by spędzić tu już po raz szósty nockę w szkole. Tym razem hasło przewodnie brzmiało „Nocka z książką”. Po pierwszych okrzykach zachwytu i radości wyrażonej licznymi piskami przystąpiliśmy do przygotowania miejsc do spania. Naszą "sypialnią" była sala gimnastyczna i korytarz dolny.

Więcej…
 
Piknik Rodzinny Podgórze 2017

3 czerwca tradycyjnie już odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny Podgórze 2017 - jedna z największych imprez środowiskowych przygotowana wspólnie przez całą społeczność Szkoły Podstawowej w Podgórzu: uczniów, nauczycieli i rodziców. Tradycyjnie też przybyli na nią tłumnie całe  rodziny uczniów, a także członkowie lokalnej społeczności- razem około  400 osób. Nie zabrakło wśród nich zaproszonych specjalnie na tę uroczystość gości. Zaszczycili nas swą obecnością:  Wójt Gminy Mała Wieś, Burmistrz Miasta i Gminy Wyszogród, radni gminni, druhowie strażacy.

Więcej…
 
"Mistrz pisania"

Kolejna edycja Międzygminnego Konkursu „Mistrz pisania” przeznaczona dla uczniów klas I – III odbyła się 31 maja 2017r. w Szkole Podstawowej w Rębowie. Jego celem było m.in. zwrócenie uwagi na estetykę pisma. Wszyscy uczestnicy otrzymali przygotowany do przepisania tekst drukowany, o różnym stopniu trudności dla każdej grupy wiekowej.

Więcej…
 
"Jak nie czytam, jak czytam"

1 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam.” Wydarzenie odbyło się u nas po raz drugi, a patronem i pomysłodawcą idei był miesięcznik „Biblioteka w szkole”. Akcją objęto całą Polskę. W zeszłym roku wzięło w niej udział 432608 uczniów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 58
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.