Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
Konkurs prozdrowotny

Dnia 9 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej im. W.H. Gawareckiego w Małej Wsi odbył się międzyszkolny konkurs prozdrowotny dla klas drugich. Hasło przewodnie konkursu brzmiało: „Moje zdrowie to skarb”. Zadania m.in. w postaci rebusów, zagadek, krzyżówki, układania zdań z rozsypanek wyrazowych dotyczyły bezpieczeństwa w szkole i poza nią, higieny osobistej, prawidłowego odżywiania się oraz działań profilaktycznych na rzecz ochrony zdrowia. W konkursie wzięło udział 8 dwuosobowych zespołów klas drugich z 4 szkół.

Więcej…
 
Finał powiatowy mini piłki nożnej

Kolejny, trzeci już etap rozgrywek mini piłki nożnej dziewcząt - finał powiatowy rozegrany został 8 maja w Słubicach. Nasza drużyna po zwycięstwie w zawodach rejonowych, mimo osłabienia spowodowanego brakiem dwóch zawodniczek, przystąpiła do zawodów w dobrych nastrojach i bardzo zmotywowana. W pierwszym meczu po bardzo zaciętym boju z drużyną z Dobrzykowa padł remis 1 : 1.

Więcej…
 
Finał wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych Ciechanów 2017

Jesienią 2016 roku w Sierpcu odbyły się Rejonowe Biegi Przełajowe, które były też kwalifikacją do finału wojewódzkiego. Z każdego biegu kwalifikowała się pierwsza dwunastka, rywalizowały szkoły z powiatu sierpeckiego, gostynińskiego, płockiego ziemskiego i miasta Płocka, więc o awans było bardzo trudno. Sztuka ta udała się dwóm naszym zawodnikom: Danielowi Balcerowi i Dawidowi Wyrębkowskiemu.

Więcej…
 
Konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym "IV Międzyszkolnym Konkursie na Komiks w Języku Angielskim".
Nagrody czekają!!!

 
III edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Ogólnej OMNIBUS

Szkoła Podstawowa w Podgórzu organizuje III edycję Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Ogólnej dla klas IV-VI „OMNIBUS”, do udziału w którym serdecznie zaprasza szkoły podstawowe z terenu Gminy Mała Wieś oraz gmin sąsiadujących.

Etap szkolny we wszystkich placówkach przeprowadzony zostanie do dnia 9 maja 2017. Zwycięzcy (po 2 z każdej szkoły) powalczą o zaszczytny tytuł Omnibusa w finale, który przeprowadzony zostanie w Szkole Podstawowej w Podgórzu 18 maja 2017r.

Poniżej Regulamin Konkursu.

Beata Ostrowska
Monika Górka
Justyna Kwiatkowska

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 61
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.