Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
Sprawozdanie z wycieczki klas 4-6 do Muzeum Mazowieckiego w Płocku 9 lutego 2017

Dnia 9 lutego 2017r. o godzinie 9:00 pod opieką naszych nauczycieli_- pań: Beaty Ostrowskiej, Justyny Kwiatkowskiej, Moniki Górki i pana Marka Szczurowskiego wyruszyliśmy na wycieczkę do Muzeum Mazowieckiego w Płocku.

Zaraz po dotarciu na miejsce wszyscy udaliśmy się do szatni, gdzie każdy mógł zostawić swoją kurtkę i plecak, musieliśmy założyć też specjalne ochraniacze na buty. Następnie nauczyciele zabrali nas na głównym korytarzu, gdzie  rozdzieliliśmy się na 2 grupy i czekaliśmy na przewodników muzeum, którymi okazały się dwie  miłe panie.

Więcej…
 
PoczytajMy w Szkole Podstawowej w Podgórzu

W ramach realizacji programu CEO „PoczytajMy” członkowie koła czytelniczo- teatralnego ze  Szkoły Podstawowej w Podgórzu przeprowadzili kilka akcji promujących czytelnictwo w szkole. Działania tego typu cieszyły się  dużym zainteresowaniem zarówno uczniów, jak i ich rodziców oraz  nauczycieli. Już w październiku, tuż po przystąpieniu do programu zaplanowaliśmy cykl spotkań czytelniczo - teatralnych i ustaliliśmy harmonogram działań.

Więcej…
 
Szkolenie - Bezpieczna zima z WOPR Płock

Ferie niestety już za nami! Pogoda dopisała. Najważniejsze jest jednak to, że uczniowie Szkoły Podstawowej w Podgórzu cali i zdrowi powrócili z ferii do szkoły. Być może jest to zasługa  ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Płocka, który tuż przed feriami przeprowadził w szkole  zajęcia edukacyjne na temat zagrożeń związanych z przebywaniem na zamarzniętych zbiornikach wodnych.

Więcej…
 
Pomoc dla dzieci z Nepalu

Na początku lutego Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku i Starostwo Powiatowe w Płocku zaprosili naszą szkołę do spontanicznej akcji zbiórki sprzętu sportowego i przyborów szkolnych dla szkoły w Nepalu.

W związku z tym  Samorząd Uczniowski zwrócił się do wszystkich uczniów i ich rodziców z gorącą prośbą o wsparcie wspólnej akcji charytatywnej i przekazanie sprzętu sportowego.

Więcej…
 
Konkurs "Oszczędna klasa"

W Szkole Podstawowej w Podgórzu uczniowie chętnie odwiedzają szkolny bank - SKO. Można zauważyć pewną zasadę - im młodsze dzieci, tym chętniej oszczędzają. Łatwo to udowodnić. Klasa I w dwóch ostatnich  miesiącach: grudniu i styczniu zdobyła tytuł "Oszczędnej klasy", co oznacza, że dzieci dokonywały systematycznie wpłat na książeczki SKO. Uczniowie zostali wyróżnieni na apelu szkolnym, otrzymali dyplom oraz drobne upominki.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 59
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

Komitet Rodzicielski

Informacje dla nauczycieli

Programy

Reklama
Reklama
giodo_logo.jpg - 66.52 Kb

Realizowane projekty

Reklama
Reklama

Od Grosika Do Złotówki

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Projekty

No images