Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
Pomoc dla dzieci z Nepalu

Na początku lutego Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku i Starostwo Powiatowe w Płocku zaprosili naszą szkołę do spontanicznej akcji zbiórki sprzętu sportowego i przyborów szkolnych dla szkoły w Nepalu.

W związku z tym  Samorząd Uczniowski zwrócił się do wszystkich uczniów i ich rodziców z gorącą prośbą o wsparcie wspólnej akcji charytatywnej i przekazanie sprzętu sportowego.

Więcej…
 
Konkurs "Oszczędna klasa"

W Szkole Podstawowej w Podgórzu uczniowie chętnie odwiedzają szkolny bank - SKO. Można zauważyć pewną zasadę - im młodsze dzieci, tym chętniej oszczędzają. Łatwo to udowodnić. Klasa I w dwóch ostatnich  miesiącach: grudniu i styczniu zdobyła tytuł "Oszczędnej klasy", co oznacza, że dzieci dokonywały systematycznie wpłat na książeczki SKO. Uczniowie zostali wyróżnieni na apelu szkolnym, otrzymali dyplom oraz drobne upominki.

Więcej…
 
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O tym, że aktywne spędzanie wolnego czasu jest bezcenne dla naszego zdrowia wiemy nie od dziś. W związku z tym w pierwszym tygodniu ferii zimowych (wtorek 15.02.2017) zorganizowany został w naszej szkole Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV – VI.

Więcej…
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to w naszej szkole szczególna uroczystość przebiegająca w wyjątkowej atmosferze. W tym roku odbyła się 24 stycznia. Po raz pierwszy nie tylko najmłodsi, ale wszyscy uczniowie szkoły zaprosili swoje Babcie i Dziadków, aby wierszem i piosenką oraz wspólną zabawą uczcić Ich święto.

Więcej…
 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 58
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.