Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
ZAPROSZENIE

Zapraszam wszystkich rodziców na zebranie  w sprawie reformy oświaty, które odbędzie się  w dniu 30 maja 2017r. o godzinie 16.00. W zebraniu weźmie udział Zygmunt Wojnarowski Wójt Gminy Mała Wieś.

Iwona Sobótko
Dyrektor szkoły

 
INFORMACJA

Dyrektor Szkoły informuje, że lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Podgórzu oraz lista dzieci przyjętych do klasy I  znajduje się na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.

 
Warsztaty czytelnicze "Dobry przykład - dobry przekład"

Dnia 07.04.2017r. w ramach realizacji projektu czytelniczego „Dobry przykład – dobry przekład”, uczniowie klasy V i klasy II uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Płocku. Celem warsztatów było promowanie czytelnictwa. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Starsi uczestniczyli w otwartej lekcji bibliotecznej poświęconej relacjom rodzinnym przeprowadzonej w oparciu o powieść fantasy Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”.  Na wstępie spotkania prowadząca zapoznała dzieci ze specyfiką pracy biblioteki, następnie poprosiła ich o rozwiązanie krzyżówki dotyczącej tematyki rodziny. W dalszej części uczniowie zostali zapoznani z fragmentami omawianej powieści wzbogaconej urywkami filmu.

Więcej…
 
„Mole” 2017

10 maja 2017 r. dwoje uczniów klasy IV ( wyłonionych w drodze eliminacji klasowych): Weronika Duch i Paweł Racki wraz z polonistką Panią Beatą Ostrowską udało się do Szkoły Podstawowej w Małej Wsi, by razem z innymi uczniami – reprezentantami szkół z Bodzanowa, Miszewa, Wyszogrodu, Rębowa, Kobylnik i Małej Wsi wziąć udział w Międzyszkolnym  Konkursie Czytelniczym – „Mole”

Więcej…
 
Konstytucja 3 Maja

Dnia 10 maja 2017r. odbył się uroczysty apel z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt historii Polski, klasa II pod opieką wychowawcy Pani Agnieszki Brzozy oraz chóru szkolnego prowadzonego przez Panią Annę Sadkowską przygotowała część artystyczną o patriotycznej i rocznicowej wymowie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 61
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.