Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
Dziewczęca bohaterka literacka

Chcąc uczcić Dzień Kobiet biblioteka szkolna i koło czytelniczo - teatralne zorganizowały konkurs pod hasłem „Dziewczęca bohaterka literacka”. Przebiegał on na dwóch etapach: klasy I-III oraz przedszkolaki mogli wziąć udział w konkursie plastycznym polegającym na wykonaniu w bibliotece szkolnej rysunku dziewczęcej bohaterki literackiej, zaś uczniowie klas IV-VI przystąpili do części literackiej, tworząc literacki portret kobiecej bohaterki znanej nie tylko z lektur szkolnych.

Więcej…
 

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że od września 2016 r. nasza szkoła jest uczestnikiem programu "Szkoły Aktywne w Społeczności", którego celem jest upowszechnianie idei i rozwój placówek promujących partnerstwo między szkołą a społecznością lokalną.

W trosce o komunikację pomiędzy domem a szkołą postanowiliśmy rozszerzyć formułę „ostatnich wtorków miesiąca” - indywidualnych spotkań nauczycieli z rodzicami o spotkania partnerskie: rodzic – dziecko – nauczyciel (dla chętnych).

Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 marca 2017 roku  w godz. 15.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy.

Zespół SAS

 
Spotkanie autorskie z poetką Agnieszką Frączek

14.03.2017 korzystając z zaproszenia MultiOsady w Małej Wsi uczniowie klasy IV wzięli udział w spotkaniu autorskim z poetką Agnieszką Frączek.

Więcej…
 

UWAGA!!!

W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet biblioteka szkolna oraz koło czytelniczo - teatralne ogłaszają  konkurs pod hasłem:

„ Dziewczęca bohaterka literacka”

Więcej…
 
Bal karnawałowo - walentynkowy

Jedną z atrakcji tegorocznych ferii był zorganizowany przez Samorząd Uczniowski bal karnawałowo - walentynkowy.

21 lutego we wtorek  do szkoły przybyli: Zorro, rycerz, Luke Skywalker, Batman, krakowianka, wróżka,  czarownica , widziano też kotki, pieski, kowbojów oraz najprawdziwsze  księżniczki! W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 58
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.