Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu

 
WYCIECZKA DO SKANSENU W SIERPCU

23.05.2017r. uczniowie klasy II i III uczestniczyli w wycieczce do skansenu w Sierpcu. Zwiedzali zagrody chłopskie z przełomu XIX i XX w., dworek szlachecki oraz kościół drewniany z XVIII w.

Dzieci uczestniczyły w lekcji ,,Od ziarenka do chleba", gdzie miały okazję dowiedzieć się, jakie prace wykonywali ludzie dawniej, aby samodzielnie upiec chleb z własnego zboża.

Więcej…
 
„25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” – sukces naszych uczniów na szczeblu powiatowym!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, którego organizatorem jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z wydziałami bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego urzędów wojewódzkich oraz starostwami powiatowymi.

Więcej…
 
DZIEŃ ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi

Obchody Światowego Dnia Ziemi w Szkole Podstawowej w Podgórzu zaplanowano na 19-21.04.2017.

W pierwszym dniu  zorganizowano wystawę pt.: „W kierunku natury”.

W drugim dniu proekologicznych działań koordynatorki Pani Barbara Imbir i Pani Iwona Sobótko przygotowały część artystyczną, złożoną z występów dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I - III, które wdzięcznym głosem zaśpiewały piosenki związane z ochroną przyrody.

Więcej…
 
Obchody Dnia Unii Europejskiej

16 maja 2017r.  odchodziliśmy wyjątkowe święto Unii Europejskiej. Apel pod hasłem "Zjednoczeni w różnorodności" zgromadził całą szkołę, a każda klasa począwszy od oddziału przedszkolnego, aż po klasę szóstą przygotowała niezwykłą podróż po krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 61
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.