Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
BRYTYJSKA PARA KSIĄŻĘCA WITANA PRZEZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PODGÓRZU

Miło nam poinformować, że w odpowiedzi na zaproszenie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej uczniowie z naszej szkoły 17 lipca 2017r. wzięli udział w uroczystościach powitania Jego Królewskiej Wysokości Williama Księcia Cambridge i Jej Królewskiej Wysokości Catherine Księżnej Cambridge. Spotkanie z książęcą i prezydencką parą miało miejsce  na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego w Warszawie.

Więcej…
 
Wycieczka do Zakopanego

Tradycją w Szkole Podstawowej w Podgórzu stały się już kilkudniowe wycieczki organizowane w ostatnich tygodniach roku szkolnego. Tym razem cel podróży został wskazany przez uczniów. Zgodnie z ich decyzją wybraliśmy się w Polskie Tatry.

Więcej…
 
Wakacje z MultiOsadą

  
IV Konkurs Pięknego Czytania w Szkole Podstawowej w Bodzanowie

8 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Bodzanowie odbył się Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas I-III. Celem konkursu było m.in. doskonalenie umiejętności pięknego czytania, kształtowanie kultury czytelniczej, rozwijanie twórczych talentów, stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych umiejętności. Zadaniem uczestników było przeczytanie dwóch tekstów. Jeden przygotowywali w domu, a drugi otrzymywali od organizatorów.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO PŁOCKA

Dnia 14.06. 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z kl. I – III pojechali na wycieczkę do Płocka .W programie wycieczki  był – rejs statkiem po Wiśle oraz warsztaty mydlane w Zakątku Odkrywców – dzieci, rodzice opiekunowie grupy samodzielnie pod okiem „naukowca” wykonali mydełka według własnego pomysłu. Tak własnoręcznie wykonane mydełka pięknie opakowane zabraliśmy ze sobą do domu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 63
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.