Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
Pielgrzymka do Rostkowa

16 września 2017 roku dziewięciu uczniów z naszej Szkoły wybrało się na Pielgrzymkę do Rostkowa – miejsca urodzenia Św. Stanisława Kostki. Uczennica z klasy III, pięciu uczniów z kl. V i trzy osoby z VII kl. z wielką radością pokonali piechotą odcinek około 6 km z Przasnysza do Rostkowa, by tam pod przewodnictwem Ks. Biskupa Mirosława Milewskiego uczestniczyć we Mszy Świętej. Nie zabrakło również wspólnego śpiewu, tańca i doświadczenia wspólnoty, którą tworzyli wszyscy uczestnicy Pielgrzymki – razem było nas około 5,5 tys.

Więcej…
 
Dni Gminy

Jak co roku uczniowie szkoły w Podgórzu wraz z nauczycielami uczestniczyli w święcie naszego regionu, czyli w Dniach Gminy Mała Wieś. W sobotę 9 września 2017r. wielka zabawa rozpoczęła się od Ulicznego Biegu Zdrowia, przed którym  rozgrzewkę poprowadziła nauczycielka naszej placówki – Pani Anna Sadkowska. Szkoła Podstawowa w Podgórzu była godnie reprezentowana we wszystkich kategoriach wiekowych. Duże zaangażowanie dzieci oraz świetna forma wpłynęły na bardzo dobre wyniki naszych reprezentantów:

Więcej…
 
Pielgrzymka do Kępy Polskiej

8 września  2017 uczniowie Szkoły Podstawowej z Podgórza wzięli udział w dożynkach parafialnych w Kępie Polskiej. O godzinie 9.00 uczniowie z klasy III - VII wraz ze swymi wychowawcami wyruszyli na pieszą pielgrzymkę Do Sanktuarium Maryjnego. Najmłodsi uczniowie dotarli do kościoła autobusem.

 

Więcej…
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Punktualnie o godz. 8.30, 4 września 2017 r. zabrzmiał pierwszy dzwonek, który zainaugurował rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018. Jak co roku część artystyczna została przygotowana przez uczniów klasy trzeciej. Oficjalną część rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego.

Więcej…
 
4 września 2017
zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2017/2018
na godzinę 8.30

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 63
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.