Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
IV Konkurs Pięknego Czytania w Szkole Podstawowej w Bodzanowie

8 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Bodzanowie odbył się Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas I-III. Celem konkursu było m.in. doskonalenie umiejętności pięknego czytania, kształtowanie kultury czytelniczej, rozwijanie twórczych talentów, stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych umiejętności. Zadaniem uczestników było przeczytanie dwóch tekstów. Jeden przygotowywali w domu, a drugi otrzymywali od organizatorów.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO PŁOCKA

Dnia 14.06. 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z kl. I – III pojechali na wycieczkę do Płocka .W programie wycieczki  był – rejs statkiem po Wiśle oraz warsztaty mydlane w Zakątku Odkrywców – dzieci, rodzice opiekunowie grupy samodzielnie pod okiem „naukowca” wykonali mydełka według własnego pomysłu. Tak własnoręcznie wykonane mydełka pięknie opakowane zabraliśmy ze sobą do domu.

Więcej…
 
Spotkanie z pszczelarzem

7 czerwca uczniowie klas I, II, III i IV wzięli udział w niezwykłej lekcji przyrody dotyczącej życia pszczół. O świecie tych bardzo pożytecznych owadów opowiedział nam Pan Jan Karpiński, emerytowany nauczyciel, od wielu lat zajmujący się pszczelarstwem. Poznaliśmy budowę pszczoły miodnej, dowiedzieliśmy się, kto wchodzi w skład pszczelej rodziny, za co odpowiedzialna jest matka królowa, a za co pszczoły robotnice i jak je odróżnić oraz w jaki sposób produkują miód.

Więcej…
 
„Czarodziejska batuta”

8 czerwca 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i II wraz ze swoimi wychowawczyniami uczestniczyli w widowisku muzyczno - tanecznym „Czarodziejska batuta” w wykonaniu Płockiej Orkiestry Symfonicznej im. Witolda Lutosławskiego w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku.

Więcej…
 
Nocka w szkole’ 2017

W dniach 09 – 10 czerwca 2017r. uczniowie klas I - VI (24 osoby) wraz z opiekunkami – Panią Agnieszką Brzozą i Panią Renatą Piliczewską spotkali się o godzinie 17:00 w naszej szkole, by spędzić tu już po raz szósty nockę w szkole. Tym razem hasło przewodnie brzmiało „Nocka z książką”. Po pierwszych okrzykach zachwytu i radości wyrażonej licznymi piskami przystąpiliśmy do przygotowania miejsc do spania. Naszą "sypialnią" była sala gimnastyczna i korytarz dolny.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 61
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.