Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
„Mole” 2017

10 maja 2017 r. dwoje uczniów klasy IV ( wyłonionych w drodze eliminacji klasowych): Weronika Duch i Paweł Racki wraz z polonistką Panią Beatą Ostrowską udało się do Szkoły Podstawowej w Małej Wsi, by razem z innymi uczniami – reprezentantami szkół z Bodzanowa, Miszewa, Wyszogrodu, Rębowa, Kobylnik i Małej Wsi wziąć udział w Międzyszkolnym  Konkursie Czytelniczym – „Mole”

Więcej…
 
Konstytucja 3 Maja

Dnia 10 maja 2017r. odbył się uroczysty apel z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt historii Polski, klasa II pod opieką wychowawcy Pani Agnieszki Brzozy oraz chóru szkolnego prowadzonego przez Panią Annę Sadkowską przygotowała część artystyczną o patriotycznej i rocznicowej wymowie.

Więcej…
 
Konkurs prozdrowotny

Dnia 9 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej im. W.H. Gawareckiego w Małej Wsi odbył się międzyszkolny konkurs prozdrowotny dla klas drugich. Hasło przewodnie konkursu brzmiało: „Moje zdrowie to skarb”. Zadania m.in. w postaci rebusów, zagadek, krzyżówki, układania zdań z rozsypanek wyrazowych dotyczyły bezpieczeństwa w szkole i poza nią, higieny osobistej, prawidłowego odżywiania się oraz działań profilaktycznych na rzecz ochrony zdrowia. W konkursie wzięło udział 8 dwuosobowych zespołów klas drugich z 4 szkół.

Więcej…
 
Finał powiatowy mini piłki nożnej

Kolejny, trzeci już etap rozgrywek mini piłki nożnej dziewcząt - finał powiatowy rozegrany został 8 maja w Słubicach. Nasza drużyna po zwycięstwie w zawodach rejonowych, mimo osłabienia spowodowanego brakiem dwóch zawodniczek, przystąpiła do zawodów w dobrych nastrojach i bardzo zmotywowana. W pierwszym meczu po bardzo zaciętym boju z drużyną z Dobrzykowa padł remis 1 : 1.

Więcej…
 
Finał wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych Ciechanów 2017

Jesienią 2016 roku w Sierpcu odbyły się Rejonowe Biegi Przełajowe, które były też kwalifikacją do finału wojewódzkiego. Z każdego biegu kwalifikowała się pierwsza dwunastka, rywalizowały szkoły z powiatu sierpeckiego, gostynińskiego, płockiego ziemskiego i miasta Płocka, więc o awans było bardzo trudno. Sztuka ta udała się dwóm naszym zawodnikom: Danielowi Balcerowi i Dawidowi Wyrębkowskiemu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 58
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.