Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
DZIEŃ ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi

Obchody Światowego Dnia Ziemi w Szkole Podstawowej w Podgórzu zaplanowano na 19-21.04.2017.

W pierwszym dniu  zorganizowano wystawę pt.: „W kierunku natury”.

W drugim dniu proekologicznych działań koordynatorki Pani Barbara Imbir i Pani Iwona Sobótko przygotowały część artystyczną, złożoną z występów dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I - III, które wdzięcznym głosem zaśpiewały piosenki związane z ochroną przyrody.

Więcej…
 
Obchody Dnia Unii Europejskiej

16 maja 2017r.  odchodziliśmy wyjątkowe święto Unii Europejskiej. Apel pod hasłem "Zjednoczeni w różnorodności" zgromadził całą szkołę, a każda klasa począwszy od oddziału przedszkolnego, aż po klasę szóstą przygotowała niezwykłą podróż po krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE

Zapraszam wszystkich rodziców na zebranie  w sprawie reformy oświaty, które odbędzie się  w dniu 30 maja 2017r. o godzinie 16.00. W zebraniu weźmie udział Zygmunt Wojnarowski Wójt Gminy Mała Wieś.

Iwona Sobótko
Dyrektor szkoły

 
INFORMACJA

Dyrektor Szkoły informuje, że lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Podgórzu oraz lista dzieci przyjętych do klasy I  znajduje się na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.

 
Warsztaty czytelnicze "Dobry przykład - dobry przekład"

Dnia 07.04.2017r. w ramach realizacji projektu czytelniczego „Dobry przykład – dobry przekład”, uczniowie klasy V i klasy II uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Płocku. Celem warsztatów było promowanie czytelnictwa. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Starsi uczestniczyli w otwartej lekcji bibliotecznej poświęconej relacjom rodzinnym przeprowadzonej w oparciu o powieść fantasy Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”.  Na wstępie spotkania prowadząca zapoznała dzieci ze specyfiką pracy biblioteki, następnie poprosiła ich o rozwiązanie krzyżówki dotyczącej tematyki rodziny. W dalszej części uczniowie zostali zapoznani z fragmentami omawianej powieści wzbogaconej urywkami filmu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 58
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.