Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
Konkurs na komiks w języku angielskim

O tym, iż warto uczyć się języków wie chyba każdy, gorzej jest jednak ze znalezieniem chęci oraz dobrej metody, aby nauka języka obcego stała się przyjemnością. Ciekawą alternatywą wykazała się Pani Małgorzata Majorkiewicz - nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Podgórzu, która już po raz czwarty zachęca uczniów klas III – VI ze wszystkich szkół podstawowych w gminie Bodzanów, Wyszogród i Mała Wieś do kreatywnego podejścia w „Międzyszkolnym Konkursie na Komiks w Języku Angielskim”.

Więcej…
 
III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej OMNIBUS

18.05.2017 r. o godz. 12.00 gościliśmy w naszej szkole reprezentantów 6 szkół z terenu 4 gmin: Małej Wsi, Wyszogrodu, Bodzanowa i Naruszewa. Odwiedzili nas uczniowie i opiekunowie ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi, Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie, Szkoły Podstawowej w Dzierżanowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Cieślach, Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie, Szkoły Podstawowej w Nacpolsku.

 

Więcej…
 

 
WYCIECZKA DO SKANSENU W SIERPCU

23.05.2017r. uczniowie klasy II i III uczestniczyli w wycieczce do skansenu w Sierpcu. Zwiedzali zagrody chłopskie z przełomu XIX i XX w., dworek szlachecki oraz kościół drewniany z XVIII w.

Dzieci uczestniczyły w lekcji ,,Od ziarenka do chleba", gdzie miały okazję dowiedzieć się, jakie prace wykonywali ludzie dawniej, aby samodzielnie upiec chleb z własnego zboża.

Więcej…
 
„25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” – sukces naszych uczniów na szczeblu powiatowym!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, którego organizatorem jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z wydziałami bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego urzędów wojewódzkich oraz starostwami powiatowymi.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 58
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.