Start
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu
Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 12 października br. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Uczniowie z klasy drugiej i czwartej zaprezentowali przygotowany program słowno – muzyczny. Nie zabrakło szczerych życzeń, podziękowań, piosenek w wykonaniu chóru szkolnego Raz Dwa oraz kwiatów. Po części poważnej przedstawiono kilka dowcipów z życia szkolnego. Panowała miła atmosfera.

Więcej…
 
MIĘDZYPOWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

PODGÓRZE 10.10.2017r.

Zapraszamy drużyny, które uzyskały awans na szczeblu powiatowym.

Szczegóły podajemy w załączonym komunikacie organizacyjnym.

Organizatorzy

 
"Samorządy Mają Głos" 2017

W tym roku szkolnym, po raz kolejny, przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji „Samorządy Mają GłosCentrum Edukacji Obywatelskiej, której celem jest  wsparcie szkół w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz samorządu uczniowskiego. Dołączyliśmy do grupy kilkuset szkół w całej Polsce, które 29 października 2017 roku zorganizowały wybory zgodnie z zasadami i procedurami demokratycznymi, poprzedzone dwutygodniową kampanią wyborczą.

Więcej…
 
Spotkanie z Kopciuszkiem w Teatrze Dramatycznym w Płocku

04.10.2017 r. uczniowie klas I, II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami w ramach zajęć edukacyjnych wyruszyli autokarem do Teatru Dramatycznego w Płocku. Obejrzeliśmy spektakl pt. „Kopciuszek” na motywach baśni Braci Grimm. Dla większości uczestników wyjazdu był to pierwszy pobyt w teatrze i pierwsze spotkanie z aktorami na scenie.

Więcej…
 
VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole stały się już tradycją. Rokrocznie tego dnia organizowane są egzaminy dla uczniów (i nie tylko). 29 września na terenie szkoły uczniowie z klasy V sprawdzali, czy starsi mają utrwaloną tabliczkę mnożenia. Stworzyli 2 Komisje Egzaminacyjne, które podczas przerw na specjalnie przygotowanych stoiskach przepytywały starszych i młodszych uczniów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 61
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.